KÓD KRÁSY VE ČTYŘECH SLOVECH
STYLE AVENUE FASHION JEWELRY
STYLE neobyčejný vzhled ženy promyšlený do posledního detailu, její jedinečné „já", umění zůstat sama sebou v dnešním proměnlivém světě. Je to móda i současnost, umění měnit se s dobou, jít kupředu
a neustále se zdokonalovat.
AVENUE obraz ženy v nazdobených výkladních skříních hlavní nákupní třídy velkého města: vždy jiný a vždy neopakovatelný. Je to možnost zvolit si vzhled dle svého vkusu, stát se tou, po které touží, i kdyby to třeba mělo být jen pro dnešní den. Vždyť zítra bude nový den a s ním přijdou i nová přání.
FASHION & JEWELRY velkolepé šperky, ve kterých se snoubí nejzajímavější módní trendy, nejmodernější technologie a klasická dokonalost. Každý šperk představuje skutečný skvost klenotnického umění, ve kterém je výrazný vytříbený návrh ztvárněn materiály nejvyšší kvality.

TO VŠE SPOLEČNĚ PŘEDSTAVUJE KLENOTNICKÝ DŮM STYLE AVENUE, KTERÝ ZNÁ TAJNÝ KÓD KRÁSY A ŽENSKOSTI.ŠPERK STYLE AVENUE
jsou tou poslední drahocennou tečkou na každém z mnoha vzhledů moderní ženy. Když si vybíráte šperk STYLE AVENUE, jdete s trendy, každý den jste jiná, ale zároveň zůstáváte sama sebou.

ŠPERKY PŘEDSTAVUJÍ JEDNOTLIVÉ STRÁNKY VAŠÍ OSOBNOSTI.
VLASTNÍ NÁVRHÁŘSKÁ DÍLNA
ředstavuje záruku originality šperků STYLE AVENUE, vždyť kolekce jsou připraveny, nakresleny, vyrobeny a prodávány výhradně pod značkou STYLE AVENUE. Ode dne založení značky STYLE AVENUE se hlavní kancelář i návrhářská dílna nacházejí v centru Prahy. Právě zde se rodí kolekce: od prvotního nápadu a prvních náčrtů až po vytvoření předlohy pro výrobu.
Návrháři se nechají inspirovat různými zdroji: historie a legendy, výrazné zážitky z cest, barvy a tvary živé přírody.

PRÁVĚ PROTO MÁ KAŽDÁ KOLEKCE STYLE AVENUE SVŮJ OSOBITÝ STYL, NÁLADU A VZHLED.
VÝROBNÍ PROCES STYLE AVENUE JE PLNĚ PODŘÍZEN TVŮRČÍ MYŠLENCE.
jen takový přístup umožňuje vytvářet jedinečné šperky. Podle záměru návrháře volí STYLE AVENUE nejlepší z úzce specializovaných klenotnických dílen, jejíž technické vybavení a výrobní dovednosti mistrů dokáží ideálně přetavit návrh do šperku.
Made on
Tilda